Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Освітній проєкт #stop_sexтинг представив нові уроки про безпеку під час війни для учнів 1-11 класів

30 Жовтня

Формування ключових та стійких компетенцій у дітей про безпечну поведінку у час війни та після її завершення – це одна з головних задач батьків та освітян в наш час. Тому освітній проєкт #stop_sexтинг створив спеціалізовані уроки для дітей 3 вікових груп на ці теми. У п’ятницю 21 жовтня уроки представили під час вебінару, до якого долучилося понад 2000 вчителів зі всіх куточків України. Запис вебінару доступний за посиланнями: на YouTube https://youtu.be/lyzgDFYiFC8


З 24 лютого питання безпеки вийшло на зовсім інший рівень. З періоду закінчення Другої Світової війни країни Європи не стикалися з подібними викликами. Але зараз воєнні виклики та ризики – частина нашого життя, і ми маємо бути готові захистити себе і дітей.


На жаль, ми будемо зустрічатись з наслідками війни ще довгі роки також тому, що маємо багато вибухонебезпечних предметів на території нашої країни. Тому нам потрібно ознайомити дітей із можливими ризиками, які можуть їх спіткати в офлайн-середовищі.

Усі уроки доступні на сайті:

Нагадуємо, уроки можна провести вдома самостійно або порекомендувати вчителям провести їх у школах. Для вчителів передбачено отримання сертифіката про підвищення кваліфікації.

За проведення уроків та перегляд вебінару передбачено отримання сертифіката про підвищення кваліфікації. Деталі для отримання сертифіката за посиланням: https://edway.in.ua/uk/mpk/444/detail/

Деталі

Дата:
30 Жовтня
Тип Подія: