Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

“Острів Надії” – дванадцятий щорічний відкритий чемпіонат зі спортивної рибної ловлі серед людей з інвалідністю

29 Серпня, 10:00

“Острів Надії” – дванадцятий щорічний відкритий чемпіонат зі спортивної рибної ловлі поплавковою вудкою з берега серед людей з інвалідністю, які пересуваються на кріслах колісних. Саме у цей час розпочнеться жеребкування учасників. Перша група вийде на воду об 11.00. “Острів Надії” започатковано підприємством “Вілчер” Всеукраїнської організації „Союз організацій інвалідів України”. Планується, що у цьогорічних змаганнях вже вчетверте візьмуть участь воїни-учасники АТО, які внаслідок поранення отримали інвалідність. За задумом організаторів змагання традиційно стануть першим етапом щорічного чемпіонату рибалок, присвяченого прийняттю Закону України “Про реабілітацію інвалідів в Україні” від 6 жовтня 2005 року. Головне завдання події – пригорнути увагу суспільства до проблеми реабілітації людей з інвалідністю в Україні взагалі і в Києві зокрема. До участі запрошено всіх бажаючих, хто незважаючи на інвалідність, не втратив захоплення рибалкою та веде активний спосіб життя. У змаганнях передбачено особисту участь за різними категоріями.
Серед понад 20 вже заявлених учасників: С. Трифонова – неодноразова призерка Паралімпійських ігор; О. Дорошенко – заслужений художник України; О. Пустовойт – голова Громадської асоціації “Центр соціальної реабілітації інвалідів “Острів Надії”, член НОК України. Крім того, запрошені керівництво КМДА, депутати Київської міської ради.
Київ, Жуків острів. Час і місце зустрічі для посадки в транспорт о 9.30 29 серпня від ст. м. “Видубичі” (під мостом, у напрямку Конча-Заспи); 10.00 безпосередньо на Жуковому острові. Реєстрація учасників та акредитація ЗМІ (обов’язкова) до 18.00 28 серпня – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScTWQmxuwasbUxC___OPMG1DQfsDvsBARW9wmBXayIbfM8Wog/viewform або реєстрація учасників: (098) 326-01-86, акредитація журналістів: (050) 446-82-45.

Деталі

Дата:
29 Серпня
Час:
10:00

Місце проведення

Жуків острів
вул. Лютнева, 58-А
Київ,
+ Карта Google