Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Офіційна прикатка траси Київської Сотки 2021 разом з Eurocar-Grawe SkyFitness Ukraine cycling team та пресконференція

29 Серпня, 08:00

Напередодні проведення наймасовіших велосипедних перегонів України “Київська Сотка”, які відбудуться 5 вересня, кожен бажаючий зможе ознайомитися з трасою разом з професійною велосипедною командою Eurocar-Grawe SkyFitness Ukraine cycling team на чолі з Олексієм Касьяновим. Кількість учасників обмежено до 200 осіб. Для учасників перегляду траси буде організований супровід на авто протягом усього маршруту для забезпечення безпеки руху та підтримки. Після фінішу заїзду буде проведена пресконференція за участі Олексія Касьянова та Сергія Харчука для підведення підсумків сезону 2021, планів на 2022 рік та деталей проведення Київської Сотки 2021 5 вересня. Також запланований невеликий технічний лікбез та рекомендації щодо обслуговування свого велосипеду та підготовки його до змагань.
Старт: 29 серпня о 8.00 біля бульвар Ак. Вернадського, 16. Фініш: орієнтовно о 12.30 на майданчику біля 1-го Автоцентру Skoda, просп. Перемоги, 67.
Деталі сторінках Київської Сотки та Eurocar-Grawe SkyFitness Ukraine cycling team у FB – https://www.facebook.com/velo100ka/ https://www.facebook.com/EurocarGrawe

Деталі

Дата:
29 Серпня
Час:
08:00
Тип Подія: