Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Офіційне відкриття “Тижня аргентинських агротехнологій в Україні”

26 Квітня, 15:00

Офіційне відкриття “Тижня аргентинських агротехнологій в Україні” та перегляд першої лекції відкритого відеокурсу, створеного експертами Національного інституту аграрних технологій Аргентини.

Учасники: Роман Лещенко – міністр аграрної політики та продовольства України; Алекс Ліссітса – президент асоціації “Український клуб аграрного бізнесу”, голова Наглядової ради освітнього проєкту “Агрокебети”; Пабло Е. Сіворі – субсекретар з питань розвитку торгівлі та інвестицій Міністерства Закордонних Справ Аргентини; Елена Летісія Мікусінскі – Надзвичайний і Повноважний посол Аргентинської Республіки в Україні; Сусана Мірасу – президент Національного Інституту Аграрних Технологій Аргентини; Анатолій Циркун – генеральний директор агенції “UCABevent” та керівник освітнього проєкту “Агрокебети”.

Після офіційної частини відкриття “Тижня аргентинських агротехнологій в Україні” учасникам заходу буде запропоновано переглянути першу лекцію з відкритого відеокурсу про аргентинські аграрні технології, який буде надано у вільному доступі для всіх зацікавлених. Лектори курсу розкажуть про найновітніші технології сільського господарства Аргентини – потужного гравця на світовому продовольчому ринку. Захід відбудеться в онлайн-форматі. Робочі мови: українська та іспанська (послідовний переклад).

 

Участь безкоштовна. Реєстрація – https://zoom.us/webinar/register/WN_A4w12rorQeaQuU_Z6KkAOA

Деталі

Дата:
26 Квітня
Час:
15:00
Тип Подія:

Місце проведення

онлайн