Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Офіційне відкриття центру підтримки підприємців Дія.Бізнес у Бучі на Київщині

10 Грудня 2021, 12:00

Це нова, сучасна та простора локація площею 280 кв. метрів, що надаватиме корисні послуги місцевим підприємцям: від безоплатних консультацій і бізнес-подій до пошуку інвесторів та тестування продукту на pop-up-локації перед виходом на ринок.
Серед учасників відкриття: Михайло Федоров, віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації; Валерія Іонан, заступник міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції (онлайн); Анатолій Федорук, Бучанський міський голова (tbc); Денис Шугалій, заступник голови з питань цифровізації Київської ОДА; Анна Страховська, засновник ГО «Бі Сіті», керівник центру Дія.Бізнес у Бучі; Андрій Страховський, засновник та генеральний директор девелоперської компанії Strakhovskyi Group; Віталій Верещагін, генеральний директор ДП «КАПАРОЛ УКРАЇНА»; Ма Ці, директор «Хуавей Україна»; Ігор Сироватко, керівник департаменту клієнтського сервісу OLX в Україні та Центральній Азії; Андрій Русан, Head of Sales в Ajax Systems; Анна Бондарь, менеджер проєктів фабрики м’яких меблів DLS; Максим Міцінський, директор ТОВ «Грильято».
Після офіційної частини, о 14.30 – марафон бізнес-лекцій на теми продажів, фінансів, маркетингу та стартапів, а також офлайн-екскурсії простором центру Дія.Бізнес.
м. Буча, провул. Олекси Тихого, 4, офіс 230. Акредитація ЗМІ – https://forms.gle/XvtQdiZPyeY4wq917  Реєстрація – https://forms.gle/1AX8m2AW1NjzGgQ98.

Деталі

Дата:
10 Грудня 2021
Час:
12:00
Тип Подія: