Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Офіційне відкриття Reformers Hub – платформи обміну знаннями в рамках програми “Українська архітектура реформ 2.0”

12 Квітня, 16:00

Офіційне відкриття Reformers Hub – платформи обміну знаннями в рамках програми “Українська архітектура реформ 2.0” (URA 2.0), що впроваджується Європейським банком реконструкції та розвитку, у партнерстві з Європейським Союзом, для підтримки важливих процесів реформ в Україні.

З цієї нагоди Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформаціі України Михайло Федоров, керуючий директор Східної Європи та Кавказу ЄБРР Маттео Патроне та інші високопоставлені представники ЄС поділяться своїми думками стосовно обміну досвідом та знаннями у покращенні ефективності уряду.

Після вступної частини, з тематичною промовою виступить гість заходу – Майкл Барбер, керівник відділу впровадження реформ в уряді Тоні Блера, автор книги “Як керувати урядом на користь громадян і для спокою платників податків”. Майкл Барбер поділиться власним досвідом участі у процесах трансформації урядів у різних країнах світу, від Великої Британії до Пакистану, і відповість на запитання аудиторії. Усі державні службовці можуть взяти участь в офіційному відкритті Reformers Hub.

Реєстрація за посиланням – https://zoom.us/meeting/register/tJMpcOCpqDwoG909Yw7Y3yIIzIiPOGsH3iHq Після реєстрації дані для входу будуть надіслані на ел. адресу

Деталі

Дата:
12 Квітня
Час:
16:00
Тип Подія: