Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Панельна дискусія “Продовольчі системи: український контекст”

9 Червня, 14:30

Панельна дискусія “Продовольчі системи: український контекст” із залученням експертного середовища, яка пройде під егідою Міністерства економіки України та Міністерства аграрної політики та продовольства України та за підтримки FAO UN.

Захід відбудеться в межах 33-ї міжнародної агропромислової виставки Агро 2021. Мета: привернення уваги суспільства до питання розвитку продовольчих систем. Свої пропозиції до векторів розвитку продовольчих систем в Україні в контексті світових трендів висловлять заступник міністра економіки України – Торговий представник України Тарас Качка, перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький, представники центральних органів влади, науки, громадських та бізнес-асоціацій.

Модераторка: Олена Ковальова – директорка ННІ неперервної освіти НУБІП України, доктор економічних наук, заступниця міністра аграрної політики та продовольства України 2015-2019 рр. Експертна дискусія стане першим етапом обговорень в межах національного діалогу з питань трансформації продовольчих систем в контексті підготовки до Саміту ООН з продовольчих систем 2021.

 

Київ, просп. Ак. Глушкова, 1, ВДНГ, локація “Мушля” за павільйоном №1

Деталі

Дата:
9 Червня
Час:
14:30
Тип Подія:

Місце проведення

ВДНГ
просп. Академіка Глушкова, 1
Київ,
+ Карта Google