Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

«Перевірка фактів як глобальна практика з протидії дезінформації та неправдивим відомостям». Засідання в штаб-квартирі ООН

7 Липня, 17:00

Україна разом із США, Литвою, ЄС, Республікою Корея, Коста-Рікою, Ганою та за участі Департаменту глобальних комунікацій Секретаріату ООН проведуть в штаб-квартирі ООН онлайн-засідання високого рівня на тему «Перевірка фактів як глобальна практика з протидії дезінформації та неправдивим відомостям».

У засіданні візьмуть участь перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова, заступник міністра закордонних справ Литви Арнольдас Пранкевичюс, в.о. керівника департаменту ООН з глобальних комунікацій Махер Нассер, керівниця відділу боротьби із недостовірною інформацією компанії Facebook Джесіка Цукер, керівники дипломатичних місій іноземних держав, міжнародні та українські аналітики та експерти. Захід має на меті ознайомити держав-членів ООН та неурядові організації із найкращими практиками перевірки фактів та джерел інформації як ефективного інструменту протидії розповсюдженню дезінформації та неправдивих відомостей.

 

 

Трансляція на сторінці МЗС у Facebook – https://www.facebook.com/UkraineMFA

Деталі

Дата:
7 Липня
Час:
17:00
Тип Подія:
Веб-сайт:
https://www.facebook.com/UkraineMFA