Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Перегляд фільму «Камінний хрест» в рамках святкування 150-річчя від дня народження відомого українського письменника-новеліста Василя Стефаника

15 Травня, 18:00

Показ фільму Леоніда Осики «Камінний хрест» (1968), що був створений на основі новел Василя Стефаника, відбудеться за сприяння Міністерства культури та інформаційної політики України та Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти.

Після перегляду фільму тематична дискусія за участі провідних експертів кіно, кінокритиків та режисерів, які розкриють секрети всіх основних художніх засобів фільму, а також роз’яснять загальну проблематику картини.

Учасники: Андрій Алфьоров – кінознавець, кінокритик та телеведучий; Сергій Тримбач – український кінокритик, кінознавець та кіносценарист; Ольга Брюховецька – теоретикиня візуальної культури, старша викладачка кафедри культурології Національного університету “Києво-Могилянська академія”, засновниця Могилянського кіноклубу. Модератор: Станіслав Битюцький – кінознавець Національного центру Олександра Довженка.

Реєстраціяhttps://forms.gle/gDax1o6fAKohHByaA.

ФБ – https://www.facebook.com/events/4053012961458701.

Трансляція на сторінках Міністерства культури та інформаційної політики України та Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти у Facebook та Youtube.

Довженко-Центр, сцена 6

Деталі

Дата:
15 Травня
Час:
18:00

Місце проведення

Національний центр Олександра Довженка
вул. Васильківська, 1
Київ,
+ Карта Google