Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Передпоказ масштабного Мистецького проєкту «Леся Українка: 150 імен»

24 Лютого, 17:45

Передпоказ масштабного Мистецького проєкту «Леся Українка: 150 імен» з нагоди Дня народження видатної культурної діячки Лесі Українки (Лариси Косач-Квітки).

У рамках події представники медіа зможуть взяти участь у кураторських екскурсіях експозицією проєкту «Леся Українка: 150 імен», побачити репетиційний показ Re:post-опера «LE» режисера Влада Троїцького та формації NOVA OPERA, поспілкуватися з організаторами виставки: представниками Міністерства культури та інформаційної політики та творцями ювілейної айдентики з digital-агенцією Postmen, партнерами міністерства в рамках підготовки до ювілею письменниці. Мистецький проєкт включатиме: експозицію (куратор – Павло Гудімов), перформанс (режисер – Влад Троїцький), а також змістовні дискусії (літературні куратори Євген Стасіневич та Віра Агєєва). Культурний майданчик на честь Лесі Українки можна буде відвідати до 8 березня з дотриманням карантинних обмежень.

 

 

Акредитація – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScI8NhbFBCmzdwxT7IcsczmvZgp512thadqRMwGoAjB-hk-Gw/viewform  Конт. тел.: (098) 699-82-65

Деталі

Дата:
24 Лютого
Час:
17:45
Тип Подія:

Місце проведення

Український дім
вул. Хрещатик, 2
Київ,
+ Карта Google