Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Перша онлайн-виставка дворічних коледжів в США

20 Березня, 14:00

Дворічні коледжі пропонують спрощену систему вступу, низькі ціни за навчання (так ще й стипендії), а найголовніше – систему гарантованого переходу на третій курс університету мрії. Дворічні коледжі – чудова можливість поступово адаптуватися до американської культури та підвищити рівень англійської. Класи оснащені найновітнішим обладнанням, а заняття спрямовані на розвиток практичних навичок. На виставці будуть представлені коледжі з різних штатів. Можна буде особисто поспілкуватися з їх представниками, а також, отримати безкоштовну консультацію від радників EducationUSA Ukraine.

Участь безкоштовна. Реєстрація – https://fair.educationusa.org.ua/

 

19.00 – (20-26 березня) Фестиваль франкофонного кіно з нагоди “Днів Франкофонії 2021”. За участі Посольств Вірменії, Бельгії, Канади, Кіпру, Франції та Греції в Україні. Всі фільми містять французькі та українські субтитри. Організатори: Francophonie en Ukraine, Французький інститут в Україні / Institut français d’Ukraine.

Київ, вул. Січових Стрільців, 93, кінотеатр “Київська Русь”. Програма – https://www.facebook.com/events/2882452648698079/

 

Деталі

Дата:
20 Березня
Час:
14:00
Тип Подія:

Місце проведення

онлайн