Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Перший крок до створення 30-ти аудіогідів англійською та українською мовами

17 Серпня, 16:00

Офіційне підписання меморандуму між Міністерством культури та інформаційної політики, Державним агентством розвитку туризму та медіасервісом MEGOGO, за ініціативи першої леді України Олени Зеленської.

Відтак розпочнеться робота над створеннями 30-ти аудіогідів українськими культурними осередками англійською та українською мовами. Подія приурочена до 30-річчя української Незалежності.

Організатори: Міністерство культури та інформаційної політики України; Державне агентство розвитку туризму України. Учасники: Олена Зеленська – перша леді України; Олександр Ткаченко – міністр культури та інформаційної політики України; Мар’яна Олеськів – голова Державного агентства розвитку туризму України; Іван Шестаков – директор зі стратегічного розвитку MEGOGO.

Учасники заходу говоритимуть про проєкти, що дають поштовх для розвитку українського туризму, підтримують та формують культурну спадщину, і відкривають Україну світу.

 

Вхід за попередніми списками з пред’явленням паспорту.

Акредитація до 14.00 16 серпня – https://docs.google.com/forms/d/1-xvZsXhImjw-SjS-9HoH7PCe1YG_zwD2JE7lk9lufaw/viewform?fbclid=IwAR1w_k-eMODdZ3p2vtuEA14hp9zBCK4NZGe4D6JdNg5CzJM7w1YJ4Kc7Y4M&edit_requested=true

Деталі

Дата:
17 Серпня
Час:
16:00
Тип Подія:

Місце проведення

Маріїнський палац
вул. Грушевського, 5А
Київ,
+ Карта Google