Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Перший фестиваль “Мандруй Україною” у Національному музеї народної архітектури та побуту України

22 Серпня, 15:00

Офіційне відкриття першого фестивалю-ярмарку #МандруйУкраїною (22-24 серпня) за участю міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка та голови Державного агентства розвитку туризму України Мар’яни Олеськів.

Фестиваль приурочений до 30-ї річниці Незалежності України. Мета – популяризація туристичного потенціалу кожного регіону України. На фестивалі кожен з 24 регіонів України та Автономна Республіка Крим презентують свій туристичний, культурний і гастрономічний потенціал, будуть представлені основні туристичні “магніти” країни, гастрономічні особливості кожного регіону.

На гостей ярмарку чекають майстер-класи, народні художні промисли, конкурси та розіграші подарунків, сувенірні лавки, виступи кращих творчих колективів, українська кухня. Фестиваль організований Державним агентством розвитку туризму України, за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України та спілки VISIT Ukraine.

 

 Акредитація ЗМІ – https://forms.gle/pJfs6WfK9CQvTLmQ7/  Тел.: (099) 010-63-30, tetyana.sugak@gmail.comФБ – https://www.facebook.com/events/263425071965090/  

Деталі

Дата:
22 Серпня
Час:
15:00
Тип Подія:

Місце проведення

Національний музей народної архітектури та побуту України
вул. Академіка Тронька
Київ,
+ Карта Google