Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Плати Visa від monobank у мережах VARUS та EVA – допомагай дітям в евакуації

7 Вересня

Visa та monobank у партнерстві з мережами магазинів EVA та VARUS запускають нову акцію, спрямовану на підтримку проєкту «Дитинство без війни» за підтримки Посольства України в Туреччині. При розрахунку будь-якою карткою Visa на суму відповідно до умов акції в магазинах EVA та мережі супермаркетів VARUS буде перераховано 5 грн до фонду проєкту «Дитинство без війни» на допомогу дітям в евакуації. Так покупці можуть стати благодійниками та уберегти дітей від війни.

 

З 5 вересня до 2 жовтня 2022 р. з кожної покупки від 150 грн карткою Visa в магазинах EVA буде перераховано 5 грн на допомогу дітям в евакуації, а в інтернет-магазині ще й діятиме знижка 5% на всі товари. Усі клієнти супермаркетів мережі VARUS, які витратили від 250 гривень на покупки, розрахувавшись карткою Visa, також долучаються до благодійної ініціативи. В акції беруть участь всі товари, представлені в супермаркетах VARUS.

 

В разі, якщо клієнт здійснив розрахунок карткою Visa від monobank, то благодійна сума подвоюється. З початку повномасштабного вторгнення в Україну був створений проєкт “Дитинство без війни” за підтримки Посольства України в Туреччині та служби захисту дітей. Проєкт полягає в евакуації до Туреччини дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування чи тих, які опинилися у складних життєвих обставинах.

 

Більше про проєкт: uakids.com.ua

Деталі

Дата:
7 Вересня
Тип Подія: