Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Психологія стосунків українських пар розділених війною

13 Листопада

OneUkraine та Естер Перель запустили подкас-терапію для українських пар.

 

Що сталося
У рамках проєкту TYSHA, OneUkraine разом з Естер Перель запустили серію подкастів, де відома бельгійська психотерапевтка, досліджує психологію стосунків українських пар під час війни.

 

Що відомо про проєкт
Для багатьох українців війна стала причиною розлуки на невизначений період часу. Більшість сімей не мали досвіду стосунків на відстані та не були до них готові. Тисячі кілометрів розділили родини та стали для них основною причиною виникнення психологічних проблем.

 

OneUkraine почали шукати шляхи вирішення проблеми у рамках проєкту TYSHA, побудувавши психологічну програму для підтримки сімей та стосунків, розділених війною, почали роботу з сім’ями, яких вимушено розділили трагічні обставини.

 

В результаті було створено подкаст, де всесвітньовідома психотерапевтка Естер Перель спілкується з жінками, які поїхали в Європу та чоловіками, які залишилися в Україні. У цих розмовах Естер висвітлює важливість підтримки стосунків на відстані, причиною яких стала війна.

 

Основними віхами подкасту стали:
– підтримка один одного
– стабілізація емоційного стану
– важливість пам’ятати, що таке любов

 

Перший подкаст має за мету підвищити обізнаність українців про важливість ментального здоров’я та здорових стосунків навіть під час війни, а ваша підтримка цієї інтимної ініціативи стане поштовхом для створення нових інформаційних продуктів.

 

Послухати перший епізод подкаста українською можна на сайті Естер Перель: https://www.estherperel.com/love-in-war та англійською на дружніх подкастах Гленнон Дойл «We Can Do Hard Things»: http://wecandohardthingspodcast.com/ та Дена Гарріса Ten Percent Happier Podcast:

Деталі

Дата:
13 Листопада