Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Показ відео з проєкту “Жінки, які загинули за Україну” та дискусія “Жінки в українській визвольній боротьбі у 20-21 століттях. Чи місце жінки в армії?”

6 Грудня 2021, 16:30

Організатори: Український інститут національної пам’яті разом із Жіночим ветеранським рухом та Національним музеєм історії України у Другій світовій війні.
Подія розпочнеться показом фільму про Катерину Носкову. Катерина воювала у складі 57 окремої мотопіхотної бригади, загинула в серпні 2015 року під Горлівкою, рятуючи пораненого під мінометним обстрілом. Їй було 26. Після показу відбудеться презентація відеопроєкту “Жінки, які загинули за Україну” і панельна дискусія “Жінки в українській визвольній боротьбі у 20-21 століттях. Чи місце жінки в армії?”. Учасники: Антон Дробович – голова Українського інституту національної пам’яті; Тетяна Швидченко – кандидатка історичних наук, засновниця освітньої організації “Експертний корпус”, модераторка розмови; Андріана Арехта – ветеранка; Андрій Козинчук – військовий психолог; Оксана Іванців – правозахисниця, громадська активістка, засновниця проєкту “Що таке пам’ятати”.
Реєстрація – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfU7HbLSjlIFEJBRgOcwINltPvV-SeZJTB1bV-WqWj3JLTpFQ/viewform Вхід за наявністю сертифіката про вакцинацію або негативного ПЛР-тесту. Трансляція на сторінці Жіночого ветеранського руху у фейсбуці. Довідки: (093) 943-69-49. Контакт для ЗМІ: (096) 248-31-71

Деталі

Дата:
6 Грудня 2021
Час:
16:30
Тип Подія:

Місце проведення

Національний музей історії України у Другій світовій війні
вул. Лаврська, 24
Київ,
+ Карта Google