Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Політична дискусія Організації економічного співробітництва та розвитку

30 Серпня

Мета: проаналізувати прогрес України у боротьбі з корупцією, великим шахрайством та оцінити поступ у виконанні вимог для вступу в ЄС.
Учасники панельної дискусії щодо співпраці між Україною та ОЕСР сфокусуються на подальших перспективах антикорупційної діяльності в Україні.
Учасники: Андрій Єрмак – керівник Офісу Президента України; Матіас Корманн – Генеральний секретар ОЕСР; Матті Маасікас – Посол ЄС в Україні; Мелінда Сіммонс – Посол Великої Британії в Україні; Андрій Смирнов – заступник керівника Офісу Президента України; Олександр Клименко – керівник САП; Анджей Стружни – керівник Центрального антикорупційного бюро Республіки Польша; Мері Батлер – Відділ з питань відмивання грошей і повернення активів, Міністерство юстиції США; Келлі Джонсон – заступниця підрозділу з питань взаємодії Офісу з питань серйозного шахрайства, Велика Британія; Олександр Новіков – голова НАЗК. Захід проводиться в контексті посилення співробітництва між Україною та ОЕСР та прагнення України стати державою-членом ОЕСР.
Завдання – обговорити можливі зміни в політиці та законодавстві, які можуть бути необхідними для отримання повноцінного членства в ОЕСР; обмін досвідом між розробниками політик та посадовими особами правоохоронних органів щодо співпраці з ОЕСР.
Реєстрація ЗМІ за посиланням – https://docs.google.com/forms/d/1MUNM9Hm_xSzphaAuYp6_G0wCXonMrP63upTi6Ek76fU/edit 
Разом із підтвердженням реєстрації журналісти отримають інформацію про час та місце заходу.
Контакти: s.sudak@stratcomua.org, (067) 378-21-51, (099) 171-03-96.

Деталі

Дата:
30 Серпня
Тип Подія: