Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Початок інклюзивного проєкту “Тиша! Камера! Ми!”

13 Серпня, 16:00

Організатор: Громадська організація «Зростаймо здорові».

Учасники: Ірина Лисенко – керівник інклюзивного культурно-мистецького проєкту “Тиша! Камера! Ми!”, модератор; Мирослав Гай – продюсер кінофільму «Скажи «Україна», виконавець однієї з головних ролей; Тетяна Крупнікова – інклюзивний асистент проєкту; Борис та Олександра Лисенки – учасники проєкту.

 

За підтримки Українського культурного фонду ГО “Зростаймо здорові” реалізує культурно-мистецький проєкт “Тиша! Камера! Ми!”. Інклюзивна кіногрупа, до складу якої увійдуть як митці з інвалідністю по слуху, так і професійні кінематографісти, знімуть документальний фільм «Тиша! Камера! Ми!» про особливих акторів – людей з вадами слуху. У 2021 році за підтримки Держкіно розпочато зйомки ігрового кінофільму «Скажи «Україна», в якому одну з головних ролей та низку ролей другого плану виконають діти та дорослі, котрі не чують. Саме про них – про їхній досвід кінозйомок, внутрішній світ та особливості життя серед людей, які чують, йтиметься в документальному фільмі «Тиша! Камера! Ми!». Унікальність цього проєкту – інклюзивна кіногрупа. Таким чином, люди, які втратили слух, створять фільм про таких людей, як вони.

Під час заходу учасники ознайомлять із основною ідеєю та етапами реалізації проєкту. На пресконференції також будуть представлені ексклюзивні фото- та відеоматеріали.

 Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com

У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена. 

 

Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу

Деталі

Дата:
13 Серпня
Час:
16:00
Тип Подія:
Веб-сайт:
https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Місце проведення

Укрінформ
вул. Б. Хмельницького, 8/16
Київ, Ukraine
+ Карта Google