Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Право на справедливий суд та заходи щодо забезпечення захисту корпоративних прав

12 Березня, 09:30

Круглий стіл з нагоди 30-річчя створення господарських (арбітражних) судів України, організований Верховним Судом та проєктом Ради Європи «Подальша підтримка виконання Україною рішень у контексті статті 6 Європейської конвенції з прав людини».

Захід присвячено обговоренню актуальних питань щодо вирішення корпоративних спорів судами України, Німеччини, Канади та Європейським судом з прав людини. Йтиметься про поняття, критерії та юрисдикційність таких спорів, способи захисту корпоративних прав у судах.

Учасники заходу приділять увагу питанням корпоративного управління, нових підходів до захисту прав учасників корпоративних відносин, застосування доктрини «проникнення під корпоративну вуаль» у практиці Європейського суду з прав людини та Верховного Суду, балансу інтересів власників під час реалізації процедури «squeeze-out», практичним потребам в оновленні доктрини правового регулювання корпоративних прав та їх захисту. За результатами круглого столу на веб-сайті Верховного Суду будуть опубліковані  матеріали заходу, в тому числі виступи та презентації учасників.

 

Трансляція на каналі Верховного Суду в YouTube – cutt.ly/Uzv4ova.

Програма – https://supreme.court.gov.ua/userfiles/media/new_folder_for_uploads/supreme/Kruhlyi_stil_KGS_12_03_2021.pdf

Деталі

Дата:
12 Березня
Час:
09:30
Тип Подія: