Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Практичні коучинг-вебінари “Можливості побудови успішного бізнесу з ЕС (Болгарія) – як перетворити перешкоди на можливості”

9 Березня, 11:00

(9-11 березня) Практичні коучинг-вебінари “Можливості побудови успішного бізнесу з ЕС (Болгарія) – як перетворити перешкоди на можливості”, що відбудуться під патронатом Палати Адвокатів м. Софія (САК) за підтримки Торгово-промислової палати України.

Презентація охопить інтереси крупного, середнього і малого бізнесу. В ході презентації розкажуть про доступні заходи фінансової та адміністративної підтримки бізнесу, а також конкретні проєкти.

Для проведення вебінару запрошено болгарського експерта Віталія Студжинського, голову Палати Адвокатів м. Софія, адвокатів провідних болгарських юридичних фірм та вузькопрофільних юристів, які зможуть відповісти на всі питання потенційних інвесторів.

Участь безкоштовна. Деталі та реєстрація – https://ucci.org.ua/events/workshop/mozhlivosti-pobudovi-uspishnogo-biznesu-z-es-bolgariia-iak-peretvoriti-pereshkodi-na-mozhlivosti  Контакти: yys-ier@ucci.org.ua, (050) 942-69-66, oas-ier@ucci.org.ua, (044) 461-98-07.

 

Деталі

Дата:
9 Березня
Час:
11:00
Тип Подія:

Місце проведення

онлайн