Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Презентація Антикорупційного порталу, який допомагатиме виявляти корупційні ризики у діяльності органів влади

5 Жовтня, 12:30

Організатор: Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК).

Учасники: Олександр Новіков – Голова НАЗК; Сергій Деркач – керівник Департаменту запобігання та виявлення корупції НАЗК; Олександр Касьянов – завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції Пенсійного фонду України.

Середній час затвердження антикорупційної програми Національним агентством з питань запобігання корупції (НАЗК) триває 90 днів. Більшість часу витрачається на те, щоб уповноважені отримали результати розгляду, внесли зміни до програми відповідно до рекомендацій НАЗК та повторно її надіслали.

Для того, щоб скоротити цей час втричі, НАЗК розробило спеціальний Антикорупційний портал для уповноважених із питань запобігання та виявлення корупції.

Завдяки Порталу уповноважені отримають не лише ресурс з корисною інформацією, а й персональні кабінети, через які вони зможуть консультуватися безпосередньо з працівниками НАЗК.

Крім того, матеріали порталу будуть корисними для керівників органів влади, громадських активістів та журналістів, які оцінюють питання боротьби з корупцією в Україні.

 

 

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com

У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена. Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Деталі

Дата:
5 Жовтня
Час:
12:30
Тип Подія: