Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Презентація двох онлайн-курсів: для школярів “Наш парламент: вивчаємо та розуміємо” та студентів “Наш парламент: розуміємо та впливаємо”

2 Червня, 12:00

Онлайн-курси були розроблені Освітнім центром Верховної Ради України в межах Програми USAID РАДА, що виконується Фондом Східна Європа. Захід відбудеться за участі заступниці Голови Верховної Ради України Олени Кондратюк. Учасники курсів ознайомляться зі змістом та наповненням онлайн-курсів, а також із тим, як з їх допомогою школярі та студенти зможуть поглибити свої знання про парламент, діяльність народних депутатів та участь громадян в законотворчому процесі.

Програма онлайн-курсів: 11.50 – підключення учасників дискусії в онлайн форматі; 12.00 – вітальні слова: Олена Кондратюк – заступниця Голови Верховної Ради України; Микола Шевчук – заступник керівника Апарату Верховної Ради України; Віктор Лях – президент Фонду Східна Європа; 12.15 – презентація онлайн-курсів: Тарас Пастушенко – керівник Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України; Марина Терещук – координаторка з громадянської просвіти Програми USAID РАДА; 12.30 – підбиття підсумків. Аудиторія: представники МОН та регіональних управлінь освіти, лідери громадських організацій, вчителі закладів загальної середньої та позашкільної освіти, викладачі закладів вищої освіти. До участі запрошено викладачів та працівників всіх закладів освіти, а також школярів, студентів та їхніх батьків.

Канал: zoom з трансляцією на Фейсбук. Реєстрація до 20.00 1 червня – https://bit.ly/3p3cjNn

Деталі

Дата:
2 Червня
Час:
12:00
Тип Подія:

Місце проведення

онлайн