Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Презентація державного підприємства «Український національний центр розбудови миру»

15 Грудня 2021, 14:00

Підприємсто створено Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України з метою виконання підпункту 6 пункту 1 рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 червня 2021 року «Про деякі питання активізації процесу мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях».
Серед спікерів: Ірина Верещук, віце-прем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України; Олександр Смирнов – в.о. директора Українського національного центру розбудови миру; Ірина Венедіктова – Генеральний прокурор України; Денис Малюська – міністр юстиції України; Дмитро Лубінець – голова Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції; Антон Кориневич – Постійний Представник Президента України в АР Крим; Джим Хоуп – директор місії USAID в Україні та Білорусі; Дафіна Ґерчева – Постійна представниця ПРООН в Україні; Матті Маасікас – голова Представництва ЄС в Україні.
Модераторка: Галина Єрьоменко, керівниця та викладачка Українського центру медіації [kmbs].
Київ, вул. Госпітальна, 12, готель President Hotel, зал «Європейський».
Тел.: (044) 355-14-68, press@minre.gov.ua. Вхід за документами, що посвідчують особу. Трансляція на Facebook, Youtube, сайті Мінреінтеграції.

Деталі

Дата:
15 Грудня 2021
Час:
14:00
Тип Подія: