Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Презентація для ЗМІ та публічне обговорення нової редакції Закону України “Про державну допомогу суб’єктам господарювання”

16 Лютого, 11:00

Презентація для ЗМІ та публічне обговорення нової редакції Закону України “Про державну допомогу суб’єктам господарювання”, прийнятої у жовтні 2020 року.

Учасники заходу дізнаються не тільки про важливість нового закону, про зміни, що відбулися, але й про основні принци функціонування системи державної допомоги в Україні та роль АМКУ у цьому питанні. Окрім того можна буде почути роз’яснення щодо державної допомоги на конкретних прикладах, задати питання спікерам. А також познайомитися з експертами проєкту ЄС “Підтримка Антимонопольного комітету України у впровадженні правил державної допомоги”, які допомагають фахівцям Комітету у просуванні реформ.

Спікери: Ольга Піщанська – голова Антимонопольного комітету України; Оксана Дягілєва – директорка Департаменту моніторингу і контролю державної допомоги, АМКУ; Штефан Сабау – керівник експертної групи Проєкту ЄС “Підтримка Антимонопольного комітету України у впровадженні правил державної допомоги”

 

Деталі

Дата:
16 Лютого
Час:
11:00
Тип Подія:

Місце проведення

УКМЦ
вул. Хрещатик, 2
Київ,
+ Карта Google