Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Презентація документа, що носить назву “12 пунктів стратегічного партнерства між Сполученими Штатами та Україною”

10 Березня, 15:00

Презентація документа, що носить назву “12 пунктів стратегічного партнерства між Сполученими Штатами та Україною”, яку проведе Київський Безпековий Форум, заснований Фондом Арсенія Яценюка “Відкрий Україну”. “Членство України в НАТО зміцнить Північноатлантичний Альянс, сприятиме історичному об’єднанню Європи і створить передумови для трансформації відносин з Росією”. Ці слова – цитата із спільного звернення американських та українських політиків, дипломатів, експертів і громадських діячів, ініційованого Київським Безпековим форумом і підтриманого українськими та міжнародними партнерами. Саме звернення не має аналогів у нашій двосторонній практиці. Українські та американські діячі звертаються до урядів Сполучених Штатів та України з рекомендаціями стосовно порядку денного партнерства обох держав. З американського боку звернення підписали Френсіс Фукуяма, ексзаступник Генерального секретаря НАТО Александр Вершбоу, колишні посли Сполучених Штатів в Україні Джон Гербст, Марія Йованович, Стівен Пайфер, Роман Попадюк, Вільям Тейлор, а також члени Конгресу Сполучених Штатів, високопоставлені дипломати та відомі експерти.

Серед українських підписантів звернення – голова Київського Безпекового Форуму і Прем’єр-міністр України у 2014-16 роках Арсеній Яценюк, заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк, співголова Львівського Безпекового Форуму і заступниця Голови Верховної Ради України у 2014-19 роках Оксана Сироїд, колишні секретарі РНБО України Володимир Горбулін, Олександр Турчинов та Андрій Парубій, голова Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України до ЄС Іванна Климпуш-Цинцадзе, громадські діячі Йосиф Зісельс і Мирослав Маринович, дипломати Володимир Огризко, Данило Лубківський, Валерій Чалий, Костянтин Єлісєєв, Володимир Василенко, Юрій Щербак, Олег Шамшур, Олександр Моцик, Володимир Хандогій, Роман Безсмертний, а також народні депутати з фракцій “Слуга народу”, “Європейська Солідарність”, “Голос” і “Батьківщина”.

 

Трансляція на ресурсах: YouTube Фонд “Відкрий Україну” https://bit.ly/2YYesPc; Facebook Арсенія Яценюка https://www.facebook.com/yatsenyuk.arseniy/; Facebook КБФ https://www.facebook.com/ksfopenukraine/; Сайт КБФ https://ksf.openukraine.org/ua

Деталі

Дата:
10 Березня
Час:
15:00
Тип Подія:

Місце проведення

онлайн