Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Презентація Доповіді Всесвітньої організації охорони здоров’я про глобальну епідемію тютюну

9 Грудня 2021, 09:00

Організатор: Центр громадянського представництва «Життя» на замовлення Бюро ВООЗ в Україні.

Учасники: Ігор Кузін – заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар України; Владислав Збанацький – заступник генерального директора ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України»; Андрій Скіпальський – національний координатор програм з неінфекційних захворювань Бюро ВООЗ в Україні; Анжела Чобану – технічний спеціаліст, Програма з контролю над тютюном, Європейське регіональне бюро ВООЗ; Оксана Левицька – модераторка, координаторка проєктів, ГО «Життя».

Восьма Доповідь у серії звітів ВООЗ, які відстежують статус тютюнової епідемії та заходи для боротьби з нею, звертає особливу увагу на загрози від нових нікотинових та тютюнових виробів (зокрема, електронних сигарет та тютюнових виробів для нагрівання (ТВЕНів).

Під час пресконференції учасники представлять глобальні та національні тенденції щодо поширення вживання тютюну та реалізації антитютюнових заходів, рекомендованих ВООЗ (а саме комплексу заходів MPOWER). Також, спікери розкажуть про успіхи у боротьбі з тютюновою епідемією, яких досягла України, та обговорять основні виклики та шляхи їх подолання.

Додаткова інформація за тел.: 063-344-12-69 (Дмитро Полонський, медіакоординатор ГО «Життя») або e-mail Dmytro.p@center-life.org

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com

У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена. Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Деталі

Дата:
9 Грудня 2021
Час:
09:00
Тип Подія:

Місце проведення

Укрінформ [Зала 1]
вул. Б. Хмельницького, 8/16
Київ,
+ Карта Google
Телефон:
(044) 299-03-32
Веб-сайт:
https://www.ukrinform.ua/