Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Презентація дослідження “Креативні індустрії: вплив на розвиток економіки України”

9 Квітня, 14:00

Презентація дослідження “Креативні індустрії: вплив на розвиток економіки України” від Центру аналітики зовнішньої торгівлі Trade+, International Trade Research Center KSE.
Дослідження порівнює креативні індустрії України, США, Німеччини, Великої Британії, Польщі, Туреччини, Канади і фокусується на таких показниках як: обсяг експорту та імпорту товарів у сфері креативних індустрій, найбільші креативні сектори за обсягом створеної доданої вартості, вплив збільшення капіталу в секторах креативних індустрій та ін.
Модераторка: Наталія Микольська – візіонерка, експертка зі стратегічних трансформацій, екс-торговий представник-заступник міністра економічного розвитку і
торгівлі України, стратегічний радник Центру Trade+ KSE. Організатор заходу “Креативні індустрії: вплив на розвиток економіки України”: Київська школа економіки спільно з Міністерство культури та інформаційної політики України. Партнер: Програма USAID “Конкурентоспроможна економіка України” та Креативна Україна.
Трансляція на ФБ-сторінці Київської школи економіки Kyiv School of Economics – https://www.facebook.com/KyivSchoolOfEconomics/ ФБ – https://www.facebook.com/MKIPUkraine/

Деталі

Дата:
9 Квітня
Час:
14:00
Тип Подія:
Веб-сайт:
https://www.facebook.com/KyivSchoolOfEconomics

Місце проведення

онлайн