Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Презентація дослідження “Стійка Україна – крихка мозаїка? Суспільство, медіа, безпека і перспективи”

23 Вересня, 12:30

Організатори: Міжнародний центр оборони та безпеки (ICDS) у межах програми “Стійка Україна” у співпраці з Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки (ЦСКІБ).

Учасники: Каімо Кууск – Надзвичайний і Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні; Дмитро Теперік – керівник програми “Стійка Україна”, виконавчий директор Міжнародного центру оборони та безпеки (Таллінн, Естонія); Любов Цибульська – радниця МКІП, експертка з протидії гібридним загрозам; Олег Покальчук – cоціальний і військовий психолог, письменник і публіцист, експерт програми “Стійка Україна”; Ксенія Ілюк – аналітик ГО “Детектор медіа” та програми “Стійка Україна”; Анастасія Апетик – експертка з інформаційних прав та цифрової безпеки, співзасновниця МІНЗМІН; Ілля Мірошкін – національний координатор програми “Стійка Україна”, модератор.

Обов’язкова акредитація для журналістів за посиланням: https://cutt.ly/4W4XL1A Офлайн-доступ на презентацію можливий лише для акредитованих журналістів та по запрошенню.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV та на на FB-сторінці програми “Стійка Україна”.

Контактний телефон Пресцентру: (044)  299-03-32

Організатор

Міжнародний Центр Оборони та Безпеки

Місце проведення

Укрінформ [Зала 1]
вул. Б. Хмельницького, 8/16
Київ,
+ Карта Google
Телефон:
(044) 299-03-32
Веб-сайт:
https://www.ukrinform.ua/