Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Презентація дослідження щодо впливу пандемії COVID-19 на якість повітря в Україні та Молдові

12 Лютого, 09:00

Результати дослідження впливу пандемії COVID-19 на якість повітря в Україні та Молдові будуть представлені на нараді високопоставлених представників Програми розвитку ООН (ПРООН), України, Молдови та Європейського космічного агентства (ЄКА). Дослідження є спільною спробою ЄКА і ПРООН здійснити моніторинг забруднення повітря в Україні та Молдові в контексті COVID-19.

У проєкті використано дані спостережень за Землею з метою аналізу якості повітря та викидів до та під час пандемії COVID-19. Мета регіональної наради представити результати дослідження впливу COVID-19 на якість повітря в Україні та Республіці Молдова, а також обговорити можливості розширення використання даних спостережень за Землею під час вироблення політики на місцевому та регіональному рівнях.

У заході беруть участь: Мір’яна Споляріч Еггер, директорка Регіонального бюро ПРООН з питань Європи та СНД, помічниця генерального секретаря ПРООН; Йозеф Ашбахер, генеральний директор Європейського космічного агентства; Ауреліу Чокой, в.о. прем’єр-міністра Республіки Молдова; Олег Уруський, віцепрем’єр-міністр та міністр з питань стратегічних галузей промисловості України; Патрісія Родрігес Дапена, директорка Космічних систем програмного забезпечення в Everis Aerospace; Роман Боговіч, технічний директор World from Space. Захід відбудеться англійською мовою з синхронним перекладом на українську та румунську мови.

 

Акредитація до 10 лютого – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScRgDXYJxzMyiPDE3sfB9nRJlGKHuJg2j5SSISKCoV1nBJytQ/viewform. Зареєстрованим учасникам буде надіслано лінк на трансляцію заходу.

 

Контакти для додаткової інформації: yuliia.samus@undp.org, laura.bohanțova@undp

Деталі

Дата:
12 Лютого
Час:
09:00
Тип Подія:

Місце проведення

онлайн