Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Презентація застосунку “Конструктор документів для місцевих виборів”

31 Серпня, 10:00

Презентація застосунку для політичних партій, громадських організацій і спостерігачів, у форматі офлайн/онлайн. Центральна виборча комісія разом з Координатором проєктів ОБСЄ в Україні презентують застосунок “Конструктор документів для місцевих виборів” призначений для політичних партій, громадських організацій та спостерігачів за місцевими виборами.
Конструктор знаходиться на платформі для навчання учасників виборчих процесів “Виборком” – https://www.vyborkom.org/kb/assets/constructor  Під час презентації розробники нададуть відповіді на запитання щодо його функцій, а також перспектив використання під час проміжних і дострокових місцевих виборів,  які відбудуться в жовтні 2021 року.
2-й поверх, пресцентр ЦВК, онлайн на платформі Zoom з трансляцією в Youtube на сторінці ЦВК та Координатора проектів ОБСЄ в Україні. Реєстрація обов’язкова, анкета та опитування за посиланням – https://cutt.ly/4Wr79V8  Зареєстровані учасники, які не зможуть взяти участь в очному заході, отримають посилання на конференцію в Zoom. Довідки: igor.tkachenko@osce.org, Vira.Martyniuk@osce.org. 
Акредитація ЗМІ (обов’язкова) до 13.00 30 серпня за тел.: 286-80-71, 256-82-80. При собі мати паспорти та редакційні посвідчення

Деталі

Дата:
31 Серпня
Час:
10:00
Тип Подія:

Місце проведення

ЦВК
пл. Лесі Українки, 1,
Київ,
+ Карта Google