Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Презентація курсу про державну політику на Дія.Цифрова освіта

11 Серпня, 12:00

На національному порталі з розвитку цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта з’явиться безоплатний курс для державних службовців “Що таке державна політика і як її формувати”.

Це 10 серій тривалістю 4-7 хвилин. Після проходження навчання кожен отримає сертифікат, що засвідчує успішне проходження базового курсу з цифрової грамотності обсягом 0.2 кредиту ЄКТС.

Учасники презентації курсу: Валерія Іонан – заступниця міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції; Манал Фоуані – заступниця Постійної представниці ПРООН в Україні; Наталія Алюшина – голова Національного агентства України з питань державної служби; Олексій Дорогань – виконавчий директор Офісу ефективного регулювання (BRDO).

Запитання спікерам ставити у формі – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdH5oq-4KfJDewlc5CRR1kMZDEKjgpJGNK37BDpFhraNIcHTg/viewform    Відповіді будуть надані під час презентації.

 

Трансляція YouTube-канал Мінцифри https://www.youtube.com/watch?v=S19haVHYQ9A   Facebook-сторінка Мінцифри https://www.facebook.com/mintsyfra

Деталі

Дата:
11 Серпня
Час:
12:00
Тип Подія:
Веб-сайт:
https://www.youtube.com/watch?v=S19haVHYQ9A

Місце проведення

онлайн