Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Презентація навчального курсу про викривачів корупції

4 Лютого, 10:00

Міністерство цифрової трансформації України спільно з Національним агентством з питань запобігання корупції за підтримки Проєкту “Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні “ВзаємоДія” (SACCI), який впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), підготували навчальний курс “Викривач в законі”. Навчальний курс допоможе викривачам правильно повідомляти про корупцію.

Після перегляду 5-ти серій навчального курсу та успішного складання фінального тестування користувачі отримають сертифікат, що засвідчує проходження базового антикорупційного курсу обсягом 0,2 кредиту ЄКТС.

Учасники презентації: Валерія Іонан – заступниця міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції; Лоренс Хелд – директор Проєкту USAID “Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні “ВзаємоДія”; Сергій Деркач – керівник Департаменту запобігання та виявлення корупції НАЗК.

Журналісти можуть поставити запитання спікерам в онлайн-формі – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScL69q9_mJjIqnKnVBYW5qVngHOo5LNqeWtqgLylansXtukMw/viewform  Відповіді будуть надані під час презентації.

 

Трансляція на YouTube-каналі Кабінету Міністрів України – https://www.youtube.com/channel/UCYlTFedAEZiqE6r9eY0PZ1A

Деталі

Дата:
4 Лютого
Час:
10:00
Тип Подія:
Веб-сайт:
https://www.youtube.com/channel/UCYlTFedAEZiqE6r9eY0PZ1A

Місце проведення

онлайн