Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Презентація навчального посібника «Правнича клінічна освіта в Україні»

19 Березня, 10:00

Презентація навчального посібника «Правнича клінічна освіта в Україні» у межах Форуму Асоціації 2021. Організатор: Асоціація юридичних клінік України спільно з Координатором проектів ОБСЄ в Україні та Програмою USAID «Нове правосуддя».

Під час презентації відбудеться панельна дискусія про необхідність посилення практичної складової в підготовці правників, участь у якій візьмуть: редактор посібника Володимир Сущенко, старша керівниця проєктів Координатора проектів ОБСЄ в Україні Карін Рьольке, керівник Програми USAID «Нове правосуддя» Девід Вон, один із засновників українського юридичного клінічного руху Микола Удод, голова Асоціації юридичних клінік України Юлія Ломжець, представники Міністерства освіти і науки.

 

 

Посилання на Zoom – https://us02web.zoom.us/j/85449962582?pwd=cEdiNHZ0ekJMcXVXbmMydUtENDlEZz09 (ідентифікатор: 854 4996 2582, код доступу: 241695). Трансляція на Facebook сторінках Асоціації юридичних клінік України та Програми USAID «Нове правосуддя», на Youtube каналі Координатора проектів ОБСЄ в Україні

Деталі

Дата:
19 Березня
Час:
10:00
Тип Подія:

Місце проведення

Premier Hotel Lybid
пл. Перемоги,1
Київ,
+ Карта Google