Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Презентація наукового збірника “Революція Гідності: на шляху до історії”

23 Лютого, 18:00

Презентація наукового збірника “Революція Гідності: на шляху до історії” до Дня Героїв Небесної Сотні, за матеріалами міжнародного наукового форуму. Збірник наукових праць містить матеріали першого наукового форуму «Революція Гідності: на шляху до історії», що був ініційований Національним музеєм Революції Гідності та відбувся у Києві 12-13 грудня 2019 року.

До збірника ввійшли статті, автори яких досліджують суспільно-політичний, цивілізаційний і культурологічний виміри Майдану, розглядають проблеми формування державної політики пам’яті, комеморації та музеєфікації “складної історії”. Під час презентації планується обговорити не лише певні досягнення “майданознавства” за останні роки, а й проблеми, з якими стикаються дослідники, вивчаючи події Революції Гідності.

Спікери: Ігор Пошивайло – генеральний директор Національного музею Революції Гідності; Катерина Романова – завідувачка відділу науково-дослідної роботи Національного музею Революції Гідності; Наталія Кривда – професорка кафедри української філософії та культури КНУ ім. Тараса Шевченка. Модерує Леся Онишко – учений секретар Національного музею Революції Гідності.

 

Реєстрація – https://cutt.ly/klfi29W 

 

 

Деталі

Дата:
23 Лютого
Час:
18:00
Тип Подія:
Веб-сайт:
https://www.facebook.com/infocentre.maidanmuseum

Організатор

Національний музей Революції Гідності

Місце проведення

Будинок профспілок, ІВЦ Музею Майдану
Майдан Незалежності, 2
Київ,
+ Карта Google