Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Презентація Науково-просвітницького проєкту «Україна – Світ 30 (104): офіційна і культурна дипломатія»

20 Грудня 2021, 14:00

Також відбудеться урочисте передавання на державне зберігання до Центрального державного кінофотофоноархіву України імені Г.С. Пшеничного відеоінтерв’ю перших представників незалежної України в Австрії, Великій Британії, Німеччині, Бельгії, США, Угорщині, Швейцарії, Єгипті, Туреччині, Литві.

Учасники: Анатолій Хромов – Голова Державної архівної служби України; Олександр Буханець – директор Центрального державного кінофотофоноархіву України імені Г.С. Пшеничного; Ірина Матяш – голова Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин; Олена Максимова – заступниця директора Фонду Ганнса Зайделя в Україні; Юрій Костенко – Надзвичайний і Повноважний Посол України в Австрійській Республіці (1992–1994 рр.), Надзвичайний і Повноважний Посол України в ФРН (1994 – 1997), заступник міністра закордонних справ України (2006 – 2009), Надзвичайний і Повноважний Посол; Сергій Комісаренко – Надзвичайний і Повноважний Посол, доктор біологічних наук, професор, академік НАН і НАМН України; Олександр Сліпченко –  Надзвичайний і Повноважний Посол, член Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин; Володимир Хандогій –  Надзвичайний і Повноважний Посол, президент Української асоціації зовнішньої політики.

Проєкт присвячений вшануванню 30-ліття встановлення дипломатичних відносин України із зарубіжними державами, яке водночас для багатьох країн є 104-ю річницею відновлення дипломатичних відносин. Проєкт передбачає підготовку вуличних виставок архівних документів, доступних у віртуальному просторі, записування усної історії дипломатичної служби України, проведення наукових конференцій, подіумних дискусій за участі науковців, дипломатів, студентів. Проєкт реалізується з ініціативи Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин за підтримки МЗС України та Державної архівної служби України, а також Фонду Ганнса Зайделя в Україні та Федерального міністерства закордонних справ ФРН.

 

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com

У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Деталі

Дата:
20 Грудня 2021
Час:
14:00
Тип Подія:

Організатор

Державна архівна служба України

Місце проведення

Укрінформ [Зала 1]
вул. Б. Хмельницького, 8/16
Київ,
+ Карта Google
Телефон:
(044) 299-03-32
Веб-сайт:
https://www.ukrinform.ua/