Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Презентація нтелектуальної медичної системи діагностики для визначення ступенів активності туберкульозу у хворих

1 Жовтня, 13:00

Закрита презентація, на якій вперше в Україні буде представлена Інтелектуальна медична система діагностики для визначення ступенів активності туберкульозу у хворих. Над створенням штучного інтелекту спільно працювали наукові співробітники Національного авіаційного університету та Київського політехнічного інституту на базі Національного інституту фтизіатрії і пульмонології ім. Ф. Яновського. Система дозволяє отримати діагностику хворого на туберкульоз за короткий час з високою точністю.
Спікери: Віктор Синєглазов – зав. кафедри авіаційних комп’ютерно-інженерних комплексів, заслужений діяч науки техніки; Ігор Калабуха – заступник директора з наукової роботи Національного інституту фтизіатрії і пульмонології; Микола Лінник – завідуючий відділенням Національного інституту фтизіатрії і пульмонології; Кирило Рязановський – аспірант.
Київ, вул. М. Амосова, 17, Національний інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф. Яновського. Тел.: (095) 515-27-95. Акредитація до 30 вересня – https://docs.google.com/document/d/1aI4jvrNQEB7m0Gg-NQk9Ll0EUN0OoMee35RunIw0iow/edit

Деталі

Дата:
1 Жовтня
Час:
13:00
Тип Подія: