Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Презентація першого в Україні інклюзивного літературного конкурсу для дітей та юнацтва імені Дмитра Ружевича

24 Лютого, 14:00

Конкурс проводиться «Видавничим центром “12” за підтримки Українського інституту книги та Донецької обласної державної адміністрації. Під час заходу організатори конкурсу представлять результати 2020-го конкурсного року. Експерти проаналізують важливість культурної колаборації промоції читання та розвитку інклюзії з боку держави, зокрема Українського інституту книги, та створення спеціальних можливостей для дітей з інвалідністю. Першим кроком у напрямку співпраці промоції читання та розвитку інклюзії стане інклюзивний літературний конкурс імені Дмитра Ружевича.

Організатори конкурсу оголосять про прийом рукописів на Інклюзивний літературний конкурс для дітей та юнацтва імені Дмитра Ружевича у 2021 році. До розгляду приймаються оригінальні твори українською мовою від учасників віком до 18 років.

Спікери: Олена Осмоловська – письменниця, директорка «Видавничого центру “12”; Анастасія Євдокимова – начальниця відділу промоції читання Українського інституту книги; Євгенія Пірог – письменниця, членкиня журі конкурсу; Костянтин Грубич – тележурналіст, телеведучий, блогер, автор книги “Смачна країна”.

 

Деталі – https://cutt.ly/Flw2ej6

Деталі

Дата:
24 Лютого
Час:
14:00
Тип Подія:

Місце проведення

УКМЦ
вул. Хрещатик, 2
Київ,
+ Карта Google