Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Презентація платформи про здорове харчування у школах “Знаїмо”

15 Грудня 2021, 10:30

znaimo.gov.ua є частиною реформи системи шкільного харчування, яка відбувається в Україні за ініціативи та під патронатом першої леді Олени Зеленської.

Платформу презентують:
Олена Зеленська – перша леді України; Ніколь Рудер – директорка з питань співробітництва Посольства Швейцарії в Україні; Мурат Шахін – голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні; Сергій Шкарлет – міністр освіти і науки України; Віктор Ляшко – міністр охорони здоров’я України.

Розробники та партнери платформи розкажуть про те, кому
буде корисний такий ресурс, його наповнення, використання та роль у комунікаційній взаємодії з різними цільовими аудиторіями.

Серед спікерів: Артур Селецький – заступник міністра освіти і науки з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації; Ірина Новікова – заступниця міністра економіки; Валентина Полторак – менеджерка швейцарсько-українського проєкту DECIDE “Децентралізація для розвитку демократичної освіти”; Ірина Скорбун – координаторка освітнього компонента українсько-
швейцарського проєкту “Діємо для здоров’я”; Володимир Семенишин – виконавчий віце-президент SoftServe.

Акредитація ЗМІ для присутності на локації (обов’язкова) до 15.00 14 грудня:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScMDWTQk1vE_4WTfab7VoQqbqsZkucPflNP0mNV
Конт.тел: (093) 763-13-12. При собі мати сертифікат про повний курс
вакцинації від COVID-19, негативний результат ПЛР-тестування чи експрес-тестування на антиген (дійсний 72 години) або сертифікат про одужання.

Трансляція на сторінках: Міністерства освіти і науки у Facebook та YouTube; Швейцарсько-українського проєкту DECIDE у Facebook; ЮНІСЕФ у Facebook; та інших партнерів.

Деталі

Дата:
15 Грудня 2021
Час:
10:30
Тип Подія:

Місце проведення

Конгресно-виставковий центр «Парковий»
Паркова дорога, 16-А
Київ,
+ Карта Google