Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Презентація проєкту “Біловодськ – кінна столиця України. Туристичний маршрут та нова мультимедійна експозиція для Біловодського краєзнанавчого музею”

6 Жовтня, 14:00

Спікери: Леонід Марущак, куратор проекту, керівник проекту “Музей відкрито на ремонт”; Геннадій Верескун, директор Біловодського краєзнавчого музею; Наталія Керницька, менеджерка проектів Українського культурного фонду.
В Луганській області, довкола Біловодська, існують чотири з одинадцяти діючих кінних заводів України. Найстарішому Деркульському кінному заводу 254 роки, а наймолодшому Новоолександрівському всього 196 років. Кінні заводи Біловодської групи – це чотири неперевершені комплекси пам’яток історії та архітектури, які утворюють унікальний ореол довкола Біловодська, що визначає Біловодськ – столицею кінних заводів України.
Сьогодні, заводи спеціалізуються на розведені та вдосконалені п’яти порід коней: Чистокровна верхова, Орловський рисак, Російська рисиста, Українська верхова та Новоолександрівський ваговоз. Це породи, які користуються великою затребуваністю в кінних видах спорту. За підтримки Українського культурного фонду, на базі Біловодського краєзнавчого музею реалізується проект “Біловодськ – столиця кінних заводів України”.
В рамках проекту передбачається розробка туристичного маршруту та створення унікальної мультимедійної експозиції на означену тему в Біловодському музеї.
Київ, вул. Хрещатик, 2, УКМЦ.

Деталі

Дата:
6 Жовтня
Час:
14:00
Тип Подія: