Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Презентація проєкту «Обери свободу»

28 Жовтня, 10:00

У рамках оновленої  програми «Формування навичок безпечної поведінки  у дітей та підлітків, причини та вирішення проблем, викликаних кризовими явищами»» (Зала  1).

Організатор: Громадська організація «Всеукраїнський Культурно-просвітницький Центр «Нове життя»».

Учасники: представники ГО «Всеукраїнський Культурно-просвітницький Центр «Нове життя»», представники громадських організацій, Міністерства соціальної політики, Міністерства освіти та науки України, працівники сфери освіти та корекційні педагоги.

Питання для обговорення: 

– причини виникнення та формування девіантної поведінки у дітей та підлітків;

– особливості оновленої програми у формуванні навичок безпечної поведінки  у дітей та підлітків;

– практичність і застосування програми у діагностиці та корекції поведінки;

– можливість використання посібника як допоміжного матеріалу як педагогічними працівниками (психологами, соціальними педагогами, корекційними педагогами, асистентами вчителів, керівників гуртків), так і батьками.

Коротко. Громадська організація «Всеукраїнський Культурно-просвітницький Центр «Нове життя»» презентує проєкт «Обери свободу» в рамках оновленої  програми «Формування навичок безпечної поведінки  у дітей та підлітків, причини та вирішення проблем, викликаних кризовими явищами» за  навчально-методичним посібником, який схвалений для використання в загальноосвітніх навчальних закладах (протокол №2 від 28.08.2020 року), за якою працюють лектори, волонтери по всій території України.

Оригінальність оновленої програми полягає в тому, що в неї включені практичні поради щодо діагностики та корекції поведінки дітей та підлітків, досвід викладачів, відповідно до  потреб суспільства, де майже кожен вчитель/вчителька можуть набути базові знання з корекційної педагогіки, особливо молоді спеціалісти без багаторічного досвіду роботи. Для роботи з дітьми, які знаходяться в групі соціального ризику, та схильними до девіантної поведінки, як допоміжний матеріал для педагогічних працівників: психологів, соціальних педагогів, корекційних педагогів, асистентів вчителів, керівників гуртків та батьків, які пройшли навчання за цією програмою тощо.

 

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com

У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена.  Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Деталі

Дата:
28 Жовтня
Час:
10:00
Тип Подія:

Місце проведення

Укрінформ [Зала 1]
вул. Б. Хмельницького, 8/16
Київ,
+ Карта Google
Телефон:
(044) 299-03-32
Веб-сайт:
https://www.ukrinform.ua/