Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

“Презентація проєкту ІТ курсів для жінок, котрі постраждали від домашнього насильства”

11 Травня, 13:00

Пресконференція під час якої UNFPA Україна спільно з Офісом Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції презентують IT курси для жінок, котрі постраждали від домашнього насильства.

Захід пройде в рамках проєкту “Трамплін до рівності”, що реалізує UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні за фінансової підтримки Швеції та за сприяння Офісу Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

Метою IT курсів є розширення можливостей працевлаштування жінок, які постраждали від домашнього насильства. Очікується, що протягом навчального періоду 350 жінок отримають нову спеціальність в ІТ.

Учасниці проєкту отримають не лише нові знання в сфері ІТ, а й консультації кар’єрних радників, які надаватимуть індивідуальну підтримку в процесі пошуку роботи, та підтримку психологів. Проєкт реалізується у партнерстві з IT школами Beetroot Academy (Київ) та Logos IT Academy (Львів).

Спікери: Ольга Стефанішина, віцепрем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України; Тобіас Тиберг, Надзвичайний і Повноважний Посол Швеції в Україні; Хайме Надаль, голова Представництва Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, UNFPA; учасниці IT курсів; представники IT шкіл Beetroot Academy та Logos IT Academy.

Акредитація (обов’язкова) за ел. адресою: parno@unfpa.org

Деталі

Дата:
11 Травня
Час:
13:00
Тип Подія:

Місце проведення

вул. Еспланадна, 20, 1-й поверх
вул. Еспланадна, 20
Київ, Ukraine
+ Карта Google