Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Презентація проєкту Vkursi Zemli Ukraine: Цифровізація земельного банку України

14 Червня, 14:30

Під час презентації учасників ознайомлять з першими результатами дослідження земель на прикладі Сумської області та розкажуть про мету і плани розвитку проєкту. Vkursi Zemli Ukraine – Всеукраїнський проєкт з цифровізації земель поза межами населених пунктів.

У рамках оцифрування та аналізу використовуються відомості про земельні ділянки з державних реєстрів, дані супутникового моніторингу, GIS та Big Data технології.

Мета проєкту – надати громадянам, громадам, агробізнесу, державним органам максимум інформації та аналітики про ключові аспекти земельних відносин в кожній області України: хто найбільші власники та користувачі земель, яка реальна площа земель в с/г обробітку, які ризики правопорушень у сфері землекористування, скільки податкових надходжень кожна область недоотримує від використання земель, та розкрити багато інших питань.

Спікери: Роман Лещенко – міністр аграрної політики та продовольства України; Роман Граб – СЕО компанії Vkursi Agro; Назар Малиняк – партнер компанії SmartFarming; Володимир Ігонін – партнер ЮФ “Василь Кісіль і Партнери”.

Модератор: Станіслав Шум – засновник Aggeek.net. Питання ставити за формою – https://forms.gle/WrnbKX9mkGU1Fuqn7    ел. поштою: presszal@unian.net (з темою листа “Питання на пресконференцію 14.06 о 14-30”)

 

Деталі

Дата:
14 Червня
Час:
14:30
Тип Подія:
Веб-сайт:
https://www.unian.ua/static/press/live   https://www.youtube.com/user/unian/

Місце проведення

УНІАН, конференцзала
вул. Хрещатик, 4
Київ,
+ Карта Google