Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Презентація результатів дослідження «Медіаграмотність української аудиторії»

29 Березня, 11:00

Учасники: Наталя Лигачова – голова ГО “Детектор медіа”; Марта Наумова – кандидат соціологічних наук, доцент, старший науковий співробітник Інституту соціології НАН України; Галина Петренко – директорка ГО «Детектор медіа»; Валерія Ковтун – менеджерка загальнонаціонального проєкту з медіаграмотності Міністерства культури та інформаційної політики; Оксана Волошенюк – менеджерка медіаосвітніх програм ГО «Академія української преси»; Любов Квасюк – керівник проекту “Вивчай та розрізняй” (Learn to Discern/L2D), IREX; представник Міністерства освіти і науки України.

Презентація відбудеться онлайн через сервіс відеозв’ язку ZOOM.

До участі у заході запрошуються представники міжнародних організацій, громадського сектору та ЗМІ.

Трансляція події відбуватиметься  на Facebook сторінці «Детектор медіа»   та на Youtube-каналі Укрінформу: www.youtube.com/user/UkrinformTV

 

Щоб отримати посилання на трансляцію, напишіть запит на e-mail: zelin.tk@gmail.com

Під час заходу буде забезпечено синхронний переклад англійською мовою. Якщо вам потрібен синхронний переклад, напишіть про це на zelin.tk@gmail.com. У відповідь ми надішлемо інструкції та посилання для входу в ZOOM.

Контактна особа від «Детектор медіа» з питань отримання доступу в ZOOM із синхронним перекладом, участі в обговоренні, трансляції, кроспостингу: Юля Зелінська (тел.: 098-446-61-95, e-mail: zelin.tk@gmail.com)

Організатор

ГО «Детектор Медіа»

Місце проведення

онлайн