Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Презентація результатів дослідження практик комунікації депутатів від Київщини з виборцями та іншими зацікавленими сторонами

23 Квітня, 14:00

Онлайн-презентація Громадянською мережею ОПОРА результатів дослідження практик комунікації депутатів від Київщини з виборцями та іншими зацікавленими сторонами, на платформі Zoom.

Експерти ОПОРИ у рамках проєкту “Депутат на зв’язку” проаналізували, як парламентарі, які представляють область у парламенті, комунікували із органами місцевого самоврядування та мешканцями протягом серпня 2020 року – грудня 2020 року – наскільки часто і про що.

Дослідження проводилося шляхом аналізу соціальних мереж депутатів, аналізу відповідей на запити щодо отримання публічної інформації та безпосереднього спілкування з парламентарями. Також під час заходу буде розказано про спеціально розроблений дистанційний навчальний курс “Депутат на зв’язку” та платформу для системної комунікації з виборцями ПОРАДА. Проєкт “Депутат на зв’язку” реалізується Рівненською обласною організацією Всеукраїнської громадської організації “Громадянська мережа “ОПОРА” в межах Програми USAID РАДА, що виконується Фондом Східна Європа.

 

Платформа Zoom за посиланням – https://us02web.zoom.us/j/85743240223pwd=ZlNFUWh2L0JvbTRpYTJlSksxcWVldz09

 

Також трансляція на Facebook-сторінці Громадянської мережі ОПОРА/Рівне. Тел.: (073) 060-76-78, oleksii.riepik@gmail.com

Деталі

Дата:
23 Квітня
Час:
14:00
Тип Подія:

Місце проведення

онлайн