Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Презентація результатів проєкту “Волонтер БПД” за 2021 рік

3 Грудня 2021, 11:00

Координаційний центр з надання правової допомоги проведе презентацію перших результатів проєкту “Волонтер БПД” за 2021 рік.
На заході буде представлено перебіг реалізації проєкту, його особливості у різних регіонах країни, волонтери поділяться мотивами участі у проєкті, своїм найкращим досвідом та здобутками.
Захід приурочений до Міжнародного дня волонтерів. Проєкт “Волонтер БПД” був запущений на початку 2021 року по всій Україні. Його мета – залучити громадських активістів, які виявили бажання стати волонтерами надання безоплатної правової допомоги.
Учасники: Валерія Коломієць – заступниця міністра юстиції України; Олександр Баранов – в.о. директора Координаційного центру з надання правової допомоги; Тетяна Журавель – виконавча директорка ГО “Всеукраїнський громадський центр “Волонтер”; Людмила Огороднікова – волонтерка БПД (м. Маріуполь); Світлана Гаджук та Вадим Максимчук – волонтери БПД у суді (м. Вінниця); Тетяна Середзінська – волонтерка БПД (м. Тернопіль); Ольга Іванова – волонтерка БПД із земельних питань (м. Козятин); Василь Овдіюк – директор Регіонального центру з надання БВПД у Рівненській області; Вікторія Гайворонська – заступниця директора Регіонального центру з надання БВПД Луганській та Харківській областях; Людмила Коврік – начальниця відділу правопросвітництва Регіонального центру з надання БВПД у Миколаївській області; партнери, представники громадських організацій, ЗМІ.
Модератор: Сергій Ющишин – заступник директора Координаційного центру з надання правової допомоги. Запитання до учасників ставити у коментарях до трансляцій або надсилати до 16.00 2 грудня на ел. скриньку: press@legalaid.gov.ua.
Трансляція на офіційних сторінках у фейсбуці https://www.facebook.com/Centre.4.Legal.Aid   та ютубі https://www.youtube.com/user/Legalaidgovua

Деталі

Дата:
3 Грудня 2021
Час:
11:00
Тип Подія: