Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Презентація результатів соціально-культурного проєкту «Різноманіття культур в Україні: казки народів світу голосами дітей»

18 Листопада, 12:00

Організатори: ГО «Громадське дитяче інтернет-телебачення і радіо «Веселка TВ» спільно з Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) в Україні за підтримки Великого Герцогства Люксембургу.

Учасники: Діна Ібрагімова – голова ГО «Громадське дитяче інтернет-телебачення і радіо «Веселка TВ», координатор проєкту; Кароліна Ліндхольм Біллінг – Представник Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні; Тетяна Баранцова – Урядова уповноважена з прав осіб з інвалідністю; Леся Петрівська – Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю; Олеся Жураківська – заслужена артистка України; Оксана Легеза – директор Ужгородської гімназії №14 Ужгородської міської ради Закарпатської області; Людмила Харченко – керівник БО «Луганське обласне відділення «Міжнародної благодійної організації «Благодійний фонд «СОС Дитяче містечко»; Олег Трачук – директор Броварського центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю.

Безпосередніми учасниками цієї події стануть діти соціально вразливих категорій та їх батьки.

Коротко. У рамках проєкту було створено аудіокнигу, що складається з 15 аудіотворів-казок народів світу, які озвучили діти з інвалідністю, діти-біженці та шукачі притулку з різних країн, зокрема з Афганістану, Пакистану, Таджикистану, Конго, Йорданії, ромське та кримськотатарське населення, які живуть у різних куточках України, а також діти-переселенці зі сходу України та АР Крим, віком від 6 до 16 років. Учасниками проєкту стали 76 дітей вищезазначених категорій. Створені за проєктом аудіотвори буде поширено засобами медійного простору, зокрема в мережі Інтернет.

Проєкт одночасно спрямований на формування інклюзивного суспільства в країні, сприяння в соціальній інтеграції дітей різних категорій населення, розвиток багатокультурності в Україні та толерантного ставлення до представників різних національностей і народів світу, популяризацію дитячої творчості та збереження світової нематеріальної культурної спадщини в сучасному цифровому технологічному оформленні.

Під час презентації організатори проєкту спільно з представниками партнерських організацій і дітьми – безпосередніми учасниками проєкту, а також їх батьками, розкажуть, як створювався проєкт, про його цікавинки та отримані результати, зокрема, буде продемонстровано відеофільм про проєкт, ілюстрації до аудіокниги та фрагменти створених аудіотворів.

Довідково. Партнерські організації проєкту: ГО «КримSOS», ГО «Рокада», ГО «10 квітня», ГО «Кримська родина», ГО «Рука допомоги», ГО «Об’єднання переселенців «Спільна справа», ГО «Перспектива», БО «Луганське обласне відділення «Міжнародної благодійної організації «Благодійний фонд «СОС Дитяче містечко», ГО «Національно-культурне об’єднання «Афганська община», Ромський жіночий фонд «Чіріклі», ГО «Кримські татари Одещини», БО «Благодійний фонд «З теплом у серці», Броварський центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю, Ужгородська гімназія № 14 Ужгородської міської ради Закарпатської області, КП «Київкінофільм», театр «Руда ворона» м. Ірпінь.

Контактна особа: Станіслав Гнутов, координатор проєкту «Різноманіття культур в Україні: казки народів світу голосами дітей», член НСЖУ (066-975-73-88, tv.veselka@gmail.com)

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com

У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Деталі

Дата:
18 Листопада
Час:
12:00
Тип Подія:

Місце проведення

Укрінформ [Зала 1]
вул. Б. Хмельницького, 8/16
Київ,
+ Карта Google
Телефон:
(044) 299-03-32
Веб-сайт:
https://www.ukrinform.ua/