Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Презентація результатів інклюзивного літературного конкурсу для дітей та юнацтва імені Дмитра Ружевича

14 Травня, 11:00

Конкурс імені Дмитра Ружевича, започаткованого «Видавничим центром «12» у 2020 році та підтриманого Українським інститутом книги й Донецькою обласною держадміністрацією. Місія конкурсу – популяризувати українську книгу та вшанувати пам’ять Дмитра Ружевича, унікального книголюба з села Сергіївка на Донеччині.

На конкурс 2021 року надійшло 153 роботи від учасників до 18 років з різних міст та містечок України. Під час заходу будуть оголошені переможці конкурсу у трьох вікових номінаціях: «Юнацтво», «Підлітки», «Діти». Юні лавреати отримають набори сучасних українських книжок від партнерів конкурсу, а також матимуть змогу поспілкуватися з українськими письменниками, які пишуть на тему інклюзії. Також на переможців чекає рік творчої промоції від «Видавничого центру «12» – роботи переможців і фіналістів будуть опубліковані в електронній збірці конкурсу.

Спікерки: Олена Осмоловська, письменниця, директорка “Видавничого центру “12”, доцентка Київського університету ім. Б.Грінченка, ініціаторка конкурсу; Марія Артеменко, письменниця, методистка Лабораторії дитячого читання НЦ «Мала академія наук України», експертка Простору української дитячої книги BaraBooka; Мар’яна Лелик, письменниця, літературна редакторка, тренерка з ейдетики та мнемотехніки, володарка спецвідзнаки “Коронації слова” “Terra інклюзія” 2018 року; Анастасія Ярошик, начальниця відділу промоції читання Українського інституту книги; Євгенія Пірог, письменниця, сценаристка, авторка та організаторка проєкту “Дмитрикова бібліотека”.

 

Акредитація за тел.: (068) 822-72-11, (097) 949-42-57

Деталі

Дата:
14 Травня
Час:
11:00
Тип Подія:

Місце проведення

УКМЦ
вул. Хрещатик, 2
Київ,
+ Карта Google