Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Презентація стратегії просування туристичного бренду України у світі

20 Липня, 16:00

Міністерство закордонних справ України, Міністерство культури та інформаційної політики України, Державне агентство розвитку туризму (ДАРТ) та креативна школа Projector презентують Комунікаційну стратегію просування України як популярного напряму для іноземних туристів.

Документ містить практичні кроки, формати, канали та методи, які допоможуть засобами комунікації і публічної дипломатії формувати сталий туристичний імідж України та системно залучати іноземних туристів. У рамках події відбудеться публічний запуск міжнародної інформаційної кампанії Visit Ukraine – Summer in Ukraine для популяризації літнього відпочинку в Україні серед іноземців. Учасники: міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, голова Державного агентства розвитку туризму Мар’яна Олеськів та засновник креативної школи Projector Олександр Трегуб.

 

 

Дворик МЗС України. Прибуття ЗМІ до 15.40. При собі мати паспорт, журналістське посвідчення. Акредитація до 12.00 20 липня – https://forms.gle/pmGcHAUEmuHUfc3Q9

Деталі

Дата:
20 Липня
Час:
16:00
Тип Подія:

Місце проведення

Міністерство закордонних справ України
Михайлівська площа, 1
Київ,
+ Карта Google