Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Презентація третього Глобального індексу втручання тютюнової індустрії в політику охорони здоров’я в Україні

11 Листопада, 10:30

Організатор: ГО «Життя».

Учасники: Роман Лозинський – народний депутат України; Дмитро Купира – виконавчий директор ГО «Життя»; Сергій Миткалик – виконавчий директор ГО «Антикорупційний штаб»; Отто Стойка – лікар-методист Центру громадського здоров’я МОЗ України.

 

Під час пресконференції оголосять місце України в рейтингу з 80 країн за Індексом втручання та лобізму тютюнової індустрії та обговорять рекомендації щодо протидії тиску тютюнового бізнесу на нашу державу.

Учасники пресконференції розкажуть про те, як тютюнова індустрія знаходила можливості затримувати, перешкоджати та дискредитувати нові законодавчі ініціативи у сфері контролю над тютюном. Ми також назвемо імена лобістів у парламенті, які діяли в інтересах тютюнової індустрії.

Третій звіт про Індекс втручання тютюнової індустрії в Україні, ґрунтується на даних, зібраних за період від 1 січня 2020 року до 31 березня 2021 року та підготовлений організаціями громадянського суспільства, оцінює, як українська влада реагує на тактику втручання тютюнової промисловості, використовуючи або уникаючи застосування Статті 5.3 РКБТ ВООЗ та її Керівних принципів.

Довідково. Глобальний індекс втручання тютюнової індустрії був вперше запроваджений Альянсом у Південно-Східній Азії з боротьби проти тютюну (South-East Asia Tobacco Control Alliance) як регіональний звіт за підтримки проєкту «Зупинимо тютюнові організації та вироби» Благодійного Фонду Блумберга та є частиною глобальної публікації Всесвітнього центру ефективного управління контролем над тютюном (Global Centre for Good Governance in Tobacco Control) у Школі глобальних досліджень Університету Таммасат.

 

Додаткова інформація за тел.: 063-344-12-69 (Дмитро Полонський, медіакоординатор ГО «Життя») або e-mail: dmytro.p@center-life.org

 

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com

У зв’язку з карантинними заходами кількість місць обмежена. Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Деталі

Дата:
11 Листопада
Час:
10:30
Тип Подія:

Місце проведення

Укрінформ [Зала 1]
вул. Б. Хмельницького, 8/16
Київ,
+ Карта Google
Телефон:
(044) 299-03-32
Веб-сайт:
https://www.ukrinform.ua/