Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Презентація «Хімічна безпека та захист в Україні: нормативне регулювання, прикордонний контроль, лабораторні аналітичні можливості»

5 Лютого, 11:00

онлайн на платформі Zoom

Захід підсумовує трирічну допомогу ОБСЄ у зміцнені хімічної безпеки та захисту в Україні. Ці зусилля були спрямовані на підтримку державних органів у виконанні Резолюції Ради Безпеки ООН 1540 (2004) щодо нерозповсюдження зброї масового знищення та засобів її доставки.

У кінці лютого 2021 р. передбачено завершення трьох проектів, що впроваджуються Координатор проектів ОБСЄ в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу та Сполучених Штатів Америки у взаємодії з підрозділом з підтримки Форуму Співробітництва ОБСЄ з питань безпеки Центру запобігання конфліктам та українськими заінтересованими установами і організаціями. Проекти мають назви: «Створення національного референс-центру для ідентифікації контрольованих та токсичних хімічних речовин»; «Вдосконалення національної системи нормативного регулювання у сфері хімічної безпеки та захисту»; «Посилення контролю за транскордонним переміщенням контрольованих та токсичних хімічних речовин».

 

Реєстрація – http://forms.gle/eN8hywTci1zGzd219

Контакти для ЗМІ: andrii.dziubenko@osce.org

Деталі

Дата:
5 Лютого
Час:
11:00
Тип Подія:

Місце проведення

онлайн